OSTEODENX

OsteoDenx® sağlıklı iskelet sistemini desteklemeye ve güçlendirmeye yardımcı olan etkili bir kemik ve eklem biyo-yenilenme takviyesidir (bio-replenishment). Klinik olarak kanıtlanmış bu formül, sütten elde edilen ribonükleazca zenginleştirilmiş laktoferrin (R-ELF) içeren hedefe yönelik besin dağıtım sistemi Syno-Portin® Complex ile desteklenmiştir. Düzgün şekilde emilemeyen veya entegre olamayan geleneksel vitamin/mineral bazlı takviyelerin aksine Syno-PORTIN® Complex kemik ve eklem besinlerini özel hedef bölgeye, sinovyuma ulaştırmaya yardımcı olur. Böylece OsteoDenx® kemik ve eklemlerdeki besinlerin optimal dengesine katkıda bulunur, sağlıklı kemik mineral yoğunluğunu korur ve eklem kıkırdağı bütünlüğünü güçlendirir.


 

 


LACTOFERRIN GOLD 1.8
®
 


Lactoferrin Gold 1.8® ilk çok patentli, ultra saf ve biyo-fonksiyonel laktoferrin gıda takviyesidir. Sadece Lactoferrin Gold 1.8® içindeki laktoferrin, Patentli (TCR) Kontaminant İndirgeme İşlemine tabi tutulur ve bu da son derece güçlü ve saf bir protein elde edilmesini sağlar. Eşsiz formül, laktoferrinin (TCR) etkinliğini artırmak ve maksimum sağlık faydaları sağlamak için optimal dozlarda ve oranlarda kofaktörler, vitaminler ve minerallerin sinerjistik birleşimi ile güçlendirilir.

 

30 yılı aşkın süredir laktoferrin proteini üzerinde klinik çalışmalar gerçekleştiren, Bağışıklık ve Bağırsak Sağlığı için formüle edilen Lactoferrin Gold 1.8®’in yaratıcısı, İmmünoloji ve Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Narain Naidu ve biliminsanlarından oluşan ekibi tarafından hazırlanan videoda aşağıdaki soruları cevaplıyoruz.


- Laktoferrin Nedir?

- Laktoferrin'e Neden İhtiyaç Duyarız?

Lactoferrin Gold 1.8®'i Eşsiz Kılan Nedir? 


 

  

 


 

BIOQUAD MİSYONU 


Bioquad insanlara, kendi bedenleri hakkında bilgi sahibi olarak güç vermek ve sağlıklı ve aktif hayatlar yaşamaları için kanıta dayalı, uygun fiyatlı, yenilikçi çözümler sağlamak için bütünsel bir misyona kendini adamış sağlık profesyonelleri ekibidir.

Bioquad sağlık çözümleri geliştirirken iki temel soru sorar ve cevaplar;
- insan vücudu nasıl çalışır?
- vücudun doğal süreçlerini desteklemek için ne yapıyoruz?

Amaç, vücudun kendini optimize etmesine ve metabolizmasını doğanın istediği şekilde sürdürmesine yardımcı olmaktır.

 

       

 

                                        

 

BIOQUAD PRENSİPLERİ

 

BioQuad® İlkeleri yaşamın dört çeyreği arasındaki etkileşime ışık tutar;

 

 1) bioREDOX, 2) bioREPLENISHMENT, 2) bioRHYTHM ve 4) bioFORMAT

 

Ancak bu 4 sistem uyum içinde çalıştığında, vücut optimum performansını gösterebilir. Sağlığı destekleyen bioQuad® yaklaşımı doğuştan gelen multi fonksiyonel regülatör molekülleri (biyoyenileyiciler) sisteme özgü besinlerle titizlikle birleştirir ve bunları vücuttaki çeşitli hedef bölgelere etkili bir şekilde iletir. Odak noktamız sadece semptomları hafifletmek değil, vücut sistemlerini güçlendirmektir. Yeni sağlık teknolojilerimiz onlarca yıl süren bilimsel araştırmalar, çoklu patentler ve üst düzey tıbbi dergilerde yayınlanmış klinik çalışmalarla desteklenmektedir.

 

 

 

 


DOĞRU LAKTOFERRİN TAKVİYESİ NASIL SEÇİLMELİDİR?

 

Dr. Sreus Naidu,  15 Ocak 2018

“Tüm laktoferrinler aynı değildir” – bu nedenle, laktoferrin desteklerinin bio-foksiyonel spektrumu veya etki gücü önemli ölçüde değişiklik gösterebilir. Yanlış veya doğal yapısı bozulmuş bir laktoferrin takviyesi vücuda yararlı olmaktan çok zarar verebilir. Orijinal biyolojik kaynaktan laktoferrin proteininin izolasyonu (saflaştırma) ve (takviye olarak) yeniden vücuda alımı hassas bir bio-fonksiyonel kalibrasyon gerektirmektedir."

 

 

 

 

YAZAR HAKKINDA

 Dr. Sreus Naidu, Eczacılık (PharmD), MS (Ruhsatlandırma Bilimi)

 Sağlık alanında on yılı aşan yöneticilik deneyimine sahiptir. Araştırma, geliştirme ve yeni sağlık teknolojilerinin ticarileştirilmesinde   uzmanlaşmıştır. Sreus  birçok patentli sağlık uygulamasını geliştirmiştir. Hastane ve tıbbi merkezlerin yanı sıra uluslararası kliniklerde   hasta bakımını içeren geniş kapsamlı klinik deneyime sahiptir. Çok sayıda mesleki kuruluşun üyesi olup, birçok devlet diplomasına   sahiptir. 

  

  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Uyarısı