LACTOFERRIN GOLD 1.8® 

 

Lactoferrin Gold 1.8® ilk çok patentli, ultra saf ve biyo-fonksiyonel laktoferrin gıda takviyesidir. Sadece Lactoferrin Gold 1.8® içindeki laktoferrin, Patentli (TCR) Kontaminant İndirgeme İşlemine tabi tutulur ve bu da son derece güçlü ve saf bir protein elde edilmesini sağlar. Eşsiz formül, laktoferrinin (TCR) etkinliğini artırmak ve maksimum sağlık faydaları sağlamak için optimal dozlarda ve oranlarda kofaktörler, vitaminler ve minerallerin sinerjistik birleşimi ile güçlendirilir.


30 yılı aşkın süredir laktoferrin proteini üzerinde klinik çalışmalar gerçekleştiren, Bağışıklık ve Bağırsak Sağlığı için formüle edilen Lactoferrin Gold 1.8®’in yaratıcısı, İmmünoloji ve Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Narain Naidu ve biliminsanlarından oluşan ekibi tarafından hazırlanan videoda aşağıdaki soruları cevaplıyoruz.


-Laktoferrin Nedir?

-Laktoferrin'e Neden İhtiyaç Duyarız?

-Lactoferrin Gold 1.8®'i Eşsiz Kılan Nedir? 

 

  

 

BIOQUAD MİSYONU

 

  

 

DOĞRU LAKTOFERRİN TAKVİYESİ NASIL SEÇİLMELİ?


 

 

 

BIOQUAD PRENSİPLERİ 

 

  


Dr. Sreus Naidu,  15 Ocak 2018

“Tüm laktoferrinler aynı değildir” – bu nedenle, laktoferrin desteklerinin bio-foksiyonel spektrumu veya etki gücü önemli ölçüde değişiklik gösterebilir. Yanlış veya doğal yapısı bozulmuş bir laktoferrin takviyesi vücuda yararlı olmaktan çok zarar verebilir. 

Orijinal biyolojik kaynaktan laktoferrin proteininin izolasyonu (saflaştırma) ve (takviye olarak) yeniden vücuda alımı hassas bir bio-fonksiyonel kalibrasyon gerektirmektedir. 

 

YAZAR HAKKINDA


 Dr. Sreus Naidu, Eczacılık (PharmD), MS (Ruhsatlandırma Bilimi)

 Sağlık alanında on yılı aşan yöneticilik deneyimine sahiptir. Araştırma, geliştirme ve yeni sağlık teknolojilerinin ticarileştirilmesinde   uzmanlaşmıştır. Sreus  birçok patentli sağlık uygulamasını geliştirmiştir. Hastane ve tıbbi merkezlerin yanı sıra uluslararası kliniklerde   hasta bakımını içeren geniş kapsamlı klinik deneyime sahiptir. Çok sayıda mesleki kuruluşun üyesi olup, birçok devlet diplomasına   sahiptir. 

  

  

 


 

 

Çerez Uyarısı