FONKSİYONEL TIP EĞİTİM PLATFORMU

 

FONKSİYONEL TIP DİYETİSYENLİĞİ PROGRAMI 22-23 ŞUBAT 2019

 

Platon Sağlık olarak, 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde Elit World Asia Otel'de Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Programı çerçevesinde gerçekleştirilen 2 günlük eğitim programında sponsor firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşadık.

 

Standımızı ziyaret eden katılımcılara Ultra Saf Laktoferrin, Vitamin C, Beta Glukan, İnülin, Zerdeçal Ekstresi ve Çinko içeren Lactoferrin Gold 1.8'i tanıtma ve hakkında detaylı bilgiler verme imkanı bulduk.

    

 

GASTROİNTESNİAL SİSTEM SAĞLIĞI (GİS) 16-17 MART 2019

 

Platon Sağlık olarak 16-17 Mart 2019 tarihlerinde Elit World Asia Otel’de, Fonksiyonel Tıp İleri Eğitim Modülü olarak gerçekleştirilen 2 günlük Gastrointestinal (GIS) Sistemin Sağlığı programında sponsor firmalardan biri olmanın heyecanını yaşadık.  


Program boyunca katılımcı hekimlere ultra saf laktoferrin molekülünü anlatma ve takviye edici gıdamız Lactoferrin Gold 1.8’i tanıtma imkanı bulduk. 

  


 

FONKSİYONEL TIP DİYETİSYENLİĞİ PROGRAMI 07-08 ARALIK 2019


Platon Sağlık
 olarak, 07-08 Aralık 2019 tarihlerinde Elit World Asia Otel'de Fonksiyonel 
Tıp Diyetisyenliği Programı çerçevesinde gerçekleştirilen 3. Modül eğitim programında bir kez daha sponsor firmalardan biri olmaktan mutluluk duyduk.

 

Standımızı ziyaret eden diyetisyenlerimize Laktoferrin molekülü ve ultra saf Laktoferrin, Vitamin C, Beta Glukan, İnülin, Zerdeçal Ekstresi ve Çinko içeren takviye edici gıdamız Lactoferrin Gold 1.8'i tanıtma ve hakkında detaylı bilgiler verme imkanı bulduk.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Uyarısı