NEDEN LACTOFERRİN GOLD 1.8?

 

ALTIN STANDART 1 - KAYNAK


 

 ULTRA SAF LAKTOFERRİN

Lactoferrin Gold 1.8® ultra saf laktoferrin içeren takviye edici gıdadır. Yapılan araştırmalar ve bilimsel veriler doğal bir glikoprotein olan laktoferrinin bağışıklık, sindirim, iskelet sistemi ve üreme sağlığı üzerindeki önemli etkilerini ortaya çıkarmıştır.

Laktoferrinin saflığı, kalitesi ve üretim teknolojisi bu proteinin etkinliği ve güvenilirliği  açısından önem arz eder. Lactoferrin Gold 1.8®’de kullanılan süt laktoferrini hormonsuz, antibiyotiksiz, GDO’suz, transgenik olmayan ve doğal ortamda yetişen süt hayvanlarından elde edilir. Bu hayvanların sağlık durumu düzenli olarak denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Tek bir Lactoferrin Gold 1.8 kapsül içerisindeki ultra saf laktoferrin yaklaşık 3lt sütten elde edilmektedir.

ALTIN STANDART 2 - SÜREÇ


  

LAKTOZSUZ, GLUTENSİZ ve GDO'SUZDUR!

Lactoferrin Gold 1.8® üretiminde kullanılan mandıra sütü mikroplardan arındırılmış steril bir ortamda, soğuk işleme koşullarında otomasyon teknolojisi ile toplanır. Süt bileşenlerine ayrılır, ultra filtrelenir ve laktozsuz laktoferrin kromatografi yoluyla izole edilir. Bu işlemi, molekülün multi fonksiyonel biyolojik etkinliğini koruyan dondurarak kurutma takip eder.  Elde edilen izole edilmiş protein formüle eklenmeden önce çeşitli kalite kontrol ve kalite güvence testlerinden geçirilir. Lactoferrin Gold 1.8® formülü gluten içermez ve GDO'suzdur.

  

ALTIN STANDART 3 - TEKNOLOJİ

KONTAMİNANT İNDİRGEME İŞLEMİ (TREATMANT FOR CONTAMINANT REDUCTION-TCR)


  

Lactoferrin Gold 1.8® benzersiz faydalar ve işlevsellik sunan patentli ve 3 katmanlı bir sağlık teknolojisi ürünüdür. Formülasyon bio-yararlılığı artıran SURFAKTAN katman, antimikrobiyal etkinliği çoğaltan POLİFENOLİK katman ve antioksidan etkisini güçlendiren ASKORBAT katmandan oluşur. 3 katmanlı ve doğal Kontaminant İndirgeme İşlemi (TCR) sayesinde mikroorganizmalar ve endotoksinler etkin bir biçimde sütten uzaklaştırılmış olur. Nihai sonuç bedeninizde multi fonksiyonel rolünü yerine getirmeye hazır ve ultra saf laktoferrin içeren bio yenileyici Lactoferrin Gold 1.8®'dir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Uyarısı